درباره پایگاه رتبه بندی علمی بانکهای ایران

درباره پایگاه رتبه بندی علمی بانکهای ایران

پایگاه سیویلیکا

پایگاه رتبه بندی بانکها (IBRANK.ir) یکی از زیر مجموعه های سیویلیکا می باشد. کلیه مقالات و داده های علمی کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه می شود، به منظور بررسی وضعیت بانکهای ایران مورد تحلیل قرار گرفته در این پایگاه نمایش داده می شوند.

کلیه اطلاعات پایه و مقالاتی که مبنای رتبه بندی این پایگاه هستند به صورت کاملا شفاف ارائه شده اند. اگر به دنبال محتوای علمی در خصوص بانکهای کشور و صنعت بانکداری ایران هستید، این پایگاه به شما کمک می کند تا به کلیه مقالات کنفرانسها و ژورنالهای علمی کشور در این حوزه دسترسی داشته باشید.

بر این باور هستیم که میزان تحقیقات علمی در خصوص هر یک از بانکهای کشور از دو جنبه حایز اهمیت است:
۱. نشان می دهد هر بانک از چه جایگاه و اهمیتی در نزد متخصصان و پژوهشگران حوزه بانکداری دارد که به همان میزان برای آن بانک مطالعه نموده و مقاله منتشر نموده اند.
۲. نشان دهنده میزان اهمیتی است که بانک به پژوهش و تحقیق قائل است و نتیجه آن حمایتی است که از طرح های تحقیقاتی، پژوهشی و پایان نامه های ارشد و دکترا انجام می دهد.

خدمات ویژه ما برای بانکها:
مجموعه سیویلیکا به عنوان بزرگترین ناشر خصوصی مقالات علمی کنفرانسها و ژورنالهای کشور، تا این لحظه بیش از هشتصدهزار عنوان مقاله ایران را نمایه سازی و تحلیل نموده و ارتباط بسیار نزدیکی با دانشگاهها، پژوهشگاهها و موسسات علمی کشور داشته و پربازدیدترین پایگاههای علمی کشور را مدیریت می نماید. به صورت مشخص خدمات زیر از طریق مجموعه سیویلیکا به بانکها قابل ارائه می باشد:

  • ارائه دسترسی سازمانی به بانکها جهت دسترسی به متن کامل مقالات تخصصی نمایه شده در پایگاه سیویلیکا
  • استخراج، مرتب سازی و آماده سازی مجموعه کامل مقالات هر بانک به صورت کتابچه PDF و یا لوح فشرده، جهت دسترسی کارشناسان بانکها به مجموعه کامل تحقیقات و مقالات منتشر شده در خصوص بانک
  • همکاری با بانکها در راستای انتشار فراخوان علمی طرح های پژوهشی جهت ایجاد مشارکت حداکثری توسط پژوهشگران
  • همکاری و ارائه مشاوره به بانکها در راستای تعریف گرنت های پژوهشی

می توانید با دفتر انتشارات بوم سازه (مجموعه سیویلیکا) با شماره تلفنهای 02188008044 و 02188335451 داخلی ۱ (واحد مدیریت دانشگاهها و مراکز) تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط سریع با بخش IBrank می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید
- تلفن همراه: ۰۹۱۲۸۱۸۵۰۳۶
- آی دی تلگرامی: @civilicainfo
- آدرس ایمیل مستقیم: pub@civilica.com